Hoşgeldiniz, Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

7. Deneysel Hematoloji Kongresi - Novotel - Gaziantep - 05 - 07 Haziran 2021

KONGRE BİLGİLERİ

7. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi SANAL KONGRE Açılış Mesajı

Değerli  Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz

Gaziantep’te  05 - 07 Haziran 2020 tarihlerinde, Gerçekleştirmeyi Planladığımız
VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni  tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemisi nedeni ile ileri bir tarihe ertelemiştik. Güncel gelişmeleri paylaşmak ve sizlerle olan etkileşimimizi canlı tutmak amacıyla  VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni,  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde  03-05 Eylül 2021 Tarihinde  Sanal Kongre Olarak Planladık

Kongremizde iç hastalıkları, hematoloji, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji , genetik gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız 

VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilimler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Siz değerli Meslektaşlarımızı ve sevgili öğrencilerimizi de deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartıştığımız ve ilk kez düzenleyeceğimiz, değişik tecrübeler yaşayacağımız Sanal Kongremiz  VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ ne katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

 

Deneysel Hematoloji Derneği                                           İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Yönetim Kurulu Adına                                                           Rektör

Prof. Dr. Ali Ünal                                                                       Prof.Dr. Yusuf Baran

 

Bu sitenin mali hakları
Deneysel Hematoloji Derneği'ne aittir.

Bistur Turizm TEL: +90 (342) 339 97 20 FAX: +90 (342) 335 25 73
Prof. Muammer Aksoy Blv. Tuba Apt. 71/A / GAZİANTEP

by: Çelebi Mühendislik