Sponsorlar

 

 

 

Değerli Sektör Temsilcileri 

Derneğimizin Kuruluşunun Temel amacına uygun olarak yılda bir düzenlediğimiz kongrelerimizden, her yıl olduğu gibi 2021 de düzenlenen VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresini Sanal Ortamda gerçekleştirdik birçok bilim insanının birikim ve tecrübelerinden faydalanma fırsatı bulduk.

09 - 11 Eylül 2022 tarihlerinde, Gaziantep’te VIII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni canlı Yüz yüze düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

VIII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresinde, hematoloji, iç hastalıkları, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji, genetik gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız.                                                                                                                    

VIII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresinin temel ve klinik bilimler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Siz değerli sektör temsilcilerimizi de deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartıştığımız ve Dünyanın yaşayan en eski yerleşim birimlerinden biri olan Gaziantep’in hem tarih hem de muhteşem lezzetler açısından etkileyici atmosferini yaşamak üzere;  VIII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ ne katılmaya davet ediyoruz.                                                                                                                                                                             

Saygılarımızla.

 

Deneysel Hematoloji Derneği

Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Ali Ünal

Yönetim Kurulu Başkanı